Logo
Go Right
جست و جو
پروژه ها طراحی و نظارت ژئوتکنیک آزمایش جوش و بتن پیمانکاری
Go left
پیوستن
خانه
تعداد رای کافی برای امتیازبندی دریافت نشده
بهترین رنگ برای خانه
پر بازدید
واپسین دگرگونی: دوشنبه، 13 آبان، 1398
بهترین رنگ برای خانه
شرح و توضیحات

ابتدای امر ممکن است ترسناک به نظر برسد! انتخاب رنگ شهامت میخواهد. چرا؟ در ذهن تان تکرار خواهید کرد: "یعنی خوب میشه؟؟ یعنی این رنگ با این یکی مناسبه؟ نکنه خسته بشم!"

خوب تا حدی حق دارید. ذهن محافظه کار ترجیح میدهد که خانه را یک رنگ ببیند، بدون هیچ اضافاتی. این روش امن تر از انتخاب رنگ های زیاد است. اما برای ایجاد تفاوت و یا رسیدن به تصویری از شخصیت شما، آوردن رنگ به خانه میتواند بسیار هیجان انگیز باشد. اما بهترین رنگ برای خانه ، چه رنگی است؟

راهکار تیم معماری داخلی رابین این است که از یک بخش کوچک خانه شروع کنید. همانطور که در عکس زیر می بینید، شاید تغییر رنگ کاشی های یک دستشویی شروع خوبی باشد. اضافه کردن یک رنگ با طرح گرافیکی مناسب به رنگ زمینه خانه، یک انتخاب راحت و کم خطر برای پیدا کرن بهترین رنگ در خانه است.

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

عکس بعدی ، پرجرات تر است. همانطور که میبیند رنگ ها ساده و کمرنگ هستند. آبی کمرنگ، اکر و سفید... آنچه در طراحی داخلی این تصویر وجود دارد، طرح های روی کوسن و مبل هاست. در واقع شما میتوانید رنگ های زمینه را روشن و یکدست انتخاب کنید و به آنها پترن اضافه کنید. پترن هایی که در طراحی شان از رنگ های مکمل استفاده شده و به فضای خانه تان روح خواهند بخشید.

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

طراحان داخلی معتقدند که بنفش رنگ ملکه هاست و زرد مکمل آن. در واقع اگر به طراحی کلاسیک علاقمند هستید، این دو رنگ میتوانند به شما کمک کنند. میخواهیم بگوییم طراحی کلاسیک نیز می تواند رنگ در خودش جا بدهد و مجبور نیستید به رنگ کرم رضایت بدهید! در طراحی کلاسیک نیز اگر با مبانی رنگ آشنایی داشته باشید، می توانید بهترین ترکیب های رنگی را انتخاب کنید.

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

نوجوان ها بیشتر از بزرگترها جرات انتخاب رنگ و طرح رو در فضاهای خود را دارند. به دیوار این اتاق نگاه کنید. پروانه های رنگی که با روتختی  ست شده است. به خطوط کف دقت کنید. اگر پدر یا مادر هستید لازم است به فرزندان اجازه دهید که خودش رنگ بندی و طراحی اتاقش را اانتخاب کند. حضور یک طراح داخلی در کنار فرزندان میتواند به او کمک کند تا مسیر بهترین برای رسیدن به بهترین رنگ برای اتاقش را طی کند.

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

تمام توجه در عکس بعدی به کف خانه جلب میشود. این اتاق طرحی است که در یکی از خانه های ترکیه اجرا شده است. انگار که  این اتاق بتواند حرف بزند و بگوید: "اینجا روی زمین لم بده و از آفتاب پنجره لذت ببر!!" شما هم این صدا رو میشنوید؟

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

سبکی که در این عکس میبیند، یک بازبینی و طراحی مدرن روی خانه های روستایی اروپایی است. نظرتان چیست؟ فکر میکنید این طراحی ها راحت و خواستنی باشد؟

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

این خانه پر از پترن است. مجموعه ای از فرهنگ ها و رنگ ها که احتمالا از جاهای مختلف آورده شده و کنار هم قرار گرفته است. ترکیبی از بوهمیایی و معماری 1970! انتخاب چنین طراحی روحیه خاصی را لازم دارد. شاید باید عاشق پترن ها و رنگ باشید تا بتوانید این طراحی را برای خانه خود انتخاب کنید.

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

در این طراحی همه چیز با هم هماهنگ است و تنها عضو رنگی این طراحی پرده و تابلوی نقاشی است. کاربری این اتاق ایجاب میکند که فضا متمرکز باشد. نظرتان چیست؟ بنظرتان انتخاب بهترین رنگ در خانه می تواند از چنین روش چیدمانی پیروی کند؟

 

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

اما عکس دوم،  احتمالا برای آنهایی که علاقه کمتری به تضاد دارند، جالب و خواستنی است. ترکیب رنگ آبی درباری و بنفش در کنار رنگ های خنثی که به راحتی چرخش چشم در آنها اتفاق می افتد. نظرتان چیست؟ شما ترکیب های ساده مثل این خانه را ترجیح میدهید و یا استفاده از پترن های زیاد مثل عکس قبل؟

اما اگر به معماری بومی اروپایی علاقمند هستید، عکس بعدی میتواند برایتان جذاب باشد. واقعیت این است که در طراحی داخلی بیشتر نقاط دنیا ، معماری بومی منطقه بازآفرینی میشود. به این عکس دقت کنید. سقف آبی رنگ که با رنگ مبل های راحتی ست شده. رنگ غالب پشتی مبل ها قرمز است و تابلوهای نقاشی عضو اصلی رنگ بخشیدن به خانه هستند. اگر علاقمند به سبک بوهمین هستید، این طراحی به این سبک انجام شده است.

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

 

 

آرا کاربران: 0
بازدید: 1321
رای: 0
آرا صاحب‌نظران: 0
بازدید: 0
رای: 0
نشانی: پاسداران، نگارستان پنجم، پلاک ۱۵
کد پستی: ۱۶۶۴۷۱۵۷۱۱
تلفن: ۳-۰۲۱۲۲۸۸۳۰۴۱
ایمیل: Sourenteam@gmail.com
شبکه‌های اجتماعی

Culture
ایران
پروانۀ بهره‌برداری ویژۀ هلدینگ سورن است. برخاسته از ( وی‌آی‌تی ۰.۹.۷ )
پارسی