Logo
Go Right
جست و جو
پروژه ها طراحی و نظارت ژئوتکنیک آزمایش جوش و بتن پیمانکاری
Go left
پیوستن
حریم خصوصی

سیاست­های حفظ حریم شخصی به مجموعه قوانینی گفته می­شود که وب­سایت و یا اپلیکیشن­های تحت وب جهت استفاده از اطلاعات ورودی کاربران تعیین می­نماید و کاربر در هنگام  استفاده و یا ثبت نام با پذیرفتن این سیاست­ها صراحتاً رضایت خود را از جمع آوری و نگهداری و استفاده از این اطلاعات بر اساس آنچه در قوانین و مقررات سایت قرار دارد اعلام می دارد.
 

سورن چه اطلاعاتی از شما را ذخیره می کند؟

  • اطلاعات هویتی

اگر شما به عنوان کاربر مهمان وارد وبسایت شوید و ثبت نام  نکنید، می­توانید بدون نیاز به معرفی و ارائه اطلاعات شخصی وارد سایت شده و در آن جستجو کنید. در این صورت تنها اطلاعات مرتبط با آی پی ورودی شما و همچنین برخی موارد کوکی که با هماهنگی کاربر مورد تایید قرار می گیرد در پایگاههای داده ما ذخیره می­گردد. اما جهت استفاده از امکانات بیشتر نیاز به ثبت نام است. اطلاعات هویتی شما در پایگاههای داده ما ذخیره می­گردد. این اطلاعات شامل اطلاعات ضروری برای ثبت نام و نشانی پست الکترونیکی، شماره تماس و نام شما می­باشد.

  • کوکی و فعالیت‌های درون  وب سایت

کوکی مجموعه­ای از اطلاعاتی است که که به ما کمک می­کند تا خدمات بهتری به شما ارائه دهیم. این اطلاعات ممکن است در زمینه­های آمار بازدید شما از سایت، آدرس آی پی ورودی، شناسه، دستگاه اطلاعات اتصال و … باشد. علاوه بر کوکی­ها اطلاعات مربوط به فعالیت­های شما در وب­سایت ذخیره می­گردد. این اطلاعات ممکن است سابقه جستجوی شما، علاقه­مندی­های شما، زمان حضور شما در وب سایت و اطلاعات این چنینی باشد.

  • هرزنامه، نرم افزار جاسوسی یا کلاهبرداری
    س