Logo
Go Right
جست و جو
پروژه ها طراحی و نظارت ژئوتکنیک آزمایش جوش و بتن پیمانکاری
Go left
پیوستن
حریم خصوصی

سیاست­های حفظ حریم شخصی به مجموعه قوانینی گفته می­شود که وب­سایت و یا اپلیکیشن­های تحت وب جهت استفاده از اطلاعات ورودی کاربران تعیین می­نماید و کاربر در هنگام  استفاده و یا ثبت نام با پذیرفتن این سیاست­ها صراحتاً رضایت خود را از جمع آوری و نگهداری و استفاده از این اطلاعات بر اساس آنچه در قوانین و مقررات سایت قرار دارد اعلام می دارد.
 

سورن چه اطلاعاتی از شما را ذخیره می کند؟

  • اطلاعات هویتی

اگر شما به عنوان کاربر مهمان وارد وبسایت شوید و ثبت نام  نکنید، می­توانید بدون نیاز به معرفی و ارائه اطلاعات شخصی وارد سایت شده و در آن جستجو کنید. در این صورت تنها اطلاعات مرتبط با آی پی ورودی شما و همچنین برخی موارد کوکی که با هماهنگی کاربر مورد تایید قرار می گیرد در پایگاههای داده ما ذخیره می­گردد. اما جهت استفاده از امکانات بیشتر نیاز به ثبت نام است. اطلاعات هویتی شما در پایگاههای داده ما ذخیره می­گردد. این اطلاعات شامل اطلاعات ضروری برای ثبت نام و نشانی پست الکترونیکی، شماره تماس و نام شما می­باشد.

  • کوکی و فعالیت‌های درون  وب سایت

کوکی مجموعه­ای از اطلاعاتی است که که به ما کمک می­کند تا خدمات بهتری به شما ارائه دهیم. این اطلاعات ممکن است در زمینه­های آمار بازدید شما از سایت، آدرس آی پی ورودی، شناسه، دستگاه اطلاعات اتصال و … باشد. علاوه بر کوکی­ها اطلاعات مربوط به فعالیت­های شما در وب­سایت ذخیره می­گردد. این اطلاعات ممکن است سابقه جستجوی شما، علاقه­مندی­های شما، زمان حضور شما در وب سایت و اطلاعات این چنینی باشد.

  • هرزنامه، نرم افزار جاسوسی یا کلاهبرداری
    سورن مخالف اسپم است. خود و کاربران را مجاز نمیداند تا اطلاعات ایمیل سایر کاربران را لیست نشانی­های پوستی اسپم اضافه نماید. لذا توجه داشته باشید که اطلاعات ایمیل شما در این وب سایت محفوظ است.
     

شرایط امنیتی وب سایت

اطلاعات شما در سرورهای ما که در مناطق گوناگون جغرافیایی قرار دارد؛ ذخیره شده است. اطلاعات برای ما به عنوان دارایی و سرمایه تلقی می‏شود که باید از آن محافظت کرد و لذا از روش‏ها و ابزار متعددی (رمز گذاری، پسووردها، امنیت فیزیکی و غیره) برای حفظ اطلاعات شخصی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و افشاء آنها استفاده می‏شود. اگرچه، همانطور که خودتان هم می‏دانید، شخص ثالث ممکن است به طور غیرقانونی به انتقالات یا ارتباطات خصوصی شما دسترسی پیدا کرده یا آنها را رهگیری کند. همچنین ممکن است سایر کاربران از اطلاعات شخصی شما که از سایت جمع‏ آوری کرده ‏اند، سوء استفاده کنند. بنابراین، اگرچه ما تمام تلاش خود را به کار می‏گیریم تا از حریم خصوصی شما حفاظت کنیم، هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نپذیرفته و شما نیز نباید انتظار داشته باشید، که اطلاعات شخصیتان یا ارتباطات خصوصیتان، همواره محرمانه باقی بماند.

 

نحوه استفاده از اطلاعات شما در وب سایت

اطلاعات شما در وب سایت تنها برای بهبود کیفیت خدمات و تجزیه تحلیل علاقمندی­ها و ارائه بهترین پیشنهادات به شما مورد استفاده قرار می­گیرد و این اطلاعات بدون هماهنگی شما قابل فروش به شخص ثالث می­باشد.

نشانی: پاسداران، نگارستان پنجم، پلاک ۱۵
کد پستی: ۱۶۶۴۷۱۵۷۱۱
تلفن: ۳-۰۲۱۲۲۸۸۳۰۴۱
ایمیل: Sourenteam@gmail.com
شبکه‌های اجتماعی

Culture
ایران
پروانۀ بهره‌برداری ویژۀ هلدینگ سورن است. برخاسته از ( وی‌آی‌تی ۰.۹.۷ )
پارسی