Logo
Go Right
جست و جو
پروژه ها طراحی و نظارت ژئوتکنیک آزمایش جوش و بتن پیمانکاری
Go left
پیوستن
خانه
تعداد رای کافی برای امتیازبندی دریافت نشده
انتخاب نوع رنگ برای خانه
پر بازدید
واپسین دگرگونی: دوشنبه، 13 آبان، 1398
انتخاب نوع رنگ برای خانه
شرح و توضیحات

انتخاب رنگ ها، نیازمند علم شناخت رنگ و دیدن نمونه های طراحی شده است. برای پیدا کردن رنگ مناسب میتوانید به کاتالوگ رنگ ها سر بزنید و یا در اینترنت عکس های مختلف را تماشا کنید. اما باید این نکته را در نظر بگیرید که انتخاب رنگ می تواند بسیار پیچیده تر باشد و حتی یک کلاف کوچک کاموا بر روی تنالیته رنگی که انتخاب کرده اید، تاثیرگذار باشد. در اینجا تعدادی از طراحی های معروف دنیا را کنار هم جمع کرده ایم و جنبه های مختلف آن را مورد بررسی قرار می دهیم. پیدا کردن این نکات ریز و یا الهام گرفتن از روش طراحی های زیر می تواند به شما در انتخاب بهترین نوع رنگ کمک کند. 

شرح و توضیحات

برای بررسی طراحی داخلی زیر نیاز به قوه تخیلتان داریم تا اعجاز رنگ را به شما نشان دهیم. با دقت به این عکس نگاه کنید. ببینید زرد و صورتی چگونه در آبی فضا خودنمایی می کنند. وقتی روی آن صندلی های زرد رنگ بنشینید، تمامی تمرکزتان به نفر کناری خواهد بود. چرا که یکدستی رنگ دیوارها و چیدمان به گونه ای است که نخواهید توانست از آنجا چشم بردارید.

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

الگوی طراحی که در این عکس میبینید، جنب و جوش است.  این خانه در نیومکزیکو طراحی شده است. استفاده از پترنهای مختلف کنار هم سبکی از طراحی های فرانسوی است. به رانر روی میز دقت کنید. تمامی رنگ های فضا در این رانر نیز وجود دارند.

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

نظرتان درباره دیوارهای رنگی چیست؟ دیوارهای رنگی هم انتخاب جسورانه و جالبی هستند. میتوان ترکیبی از تمامی رنگ های اتاق را در دیوار خلاصه کرد.

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

خوب در این طراحی چه خبر است؟ آنجا فقط دو کابینت رنگی وجود دارد! کابینتهایی که بین تنالیته توسی و رنگ های خنثی خودنمایی میکنند. آیا چنین ترکیبی در خانه شما هم وجود دارد؟

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

این آشپزخانه می توانست یک طراحی ساده باشد اگر صندلی های زرد و نوار کاشی های رنگی دیوار نبودند. در واقع آنچه هب این فضا روح بخشیده، اضافه شدن رنگ هاست. رنگ هایی که توانسته اند بین سفیدی وسایل و کاشی های کف آشپزخانه، هماهنگی ایجاد کنند.

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

نقش قالیچه ها را نادیده نگیرید. فرش ها تعیین فضا می کنند و دیواره بین بخش ای مختلف خانه را مشخص می کنند. در طراحی که مشاهده می کنید، رنگ مبل ها در فرش وجود دارد و در عین حال از رنگ سوم به عنوان مکمل نیز استفاده شده است. یک ترکیب کامل و مقرون به صرفه.

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

کاغذدیواری، جز کم هزینه ترین و راحت ترین روش هایی است که می توان با کمک آن روح تازه ای به اتاق خواب بخشید. اگر اتاق خوابتان سفید است و برای طراحی آن قصد ندارید از رنگ های تند استفاده کنید، انتخاب یک کاغذدیواری با پترن رنگ می تواند چرخش رنگی کافی را به اتاقتان ببخشد.

نگاره‌ها
شرح و توضیحات

انتخاب چنین کاغذ دیواری برای دستشویی می تواند بسیار جسورانه باشد. جسارت انتخاب چنین طرحی ممکن است برای بعضی افراد زیاد و بعضی کمتر باشد. اما اگر به دنبا انتخاب ای متفاوت باشید و سبز رنگ موردعلاقه تان است؛ همینقدر جسارت حسابی متفاوتتان خواهد کرد.

نگاره‌ها
آرا کاربران: 0
بازدید: 1550
رای: 0
آرا صاحب‌نظران: 0
بازدید: 0
رای: 0
نشانی: پاسداران، نگارستان پنجم، پلاک ۱۵
کد پستی: ۱۶۶۴۷۱۵۷۱۱
تلفن: ۳-۰۲۱۲۲۸۸۳۰۴۱
ایمیل: Sourenteam@gmail.com
شبکه‌های اجتماعی

Culture
ایران
پروانۀ بهره‌برداری ویژۀ هلدینگ سورن است. برخاسته از ( وی‌آی‌تی ۰.۹.۷ )
پارسی