Logo
Go Right
جست و جو
پروژه ها طراحی و نظارت ژئوتکنیک آزمایش جوش و بتن پیمانکاری
Go left
پیوستن
خانه . دکوراسیون داخلی . رستوران و کافی‌شاپ
تعداد رای کافی برای امتیازبندی دریافت نشده
دکوراسیون داخلی رستوران و کافی شاپ
تازه‌ها
واپسین دگرگونی: آدینه، 17 امرداد، 1399
دکوراسیون داخلی رستوران و کافی شاپ
شرح و توضیحات

امروزه با بالا رفتن سرعت زندگی بخصوص در کلان شهرها فضاهایی مانند رستوران و کافی شاپ چه برای تهیه غذا مطبوع و چه برای ایجاد محیطی مناسب جهت آرامش، لذت بردن و یا قرار های دوستانه و کاری نقش آفرین شده است. البته این نکته قابل انکار نیست که خدمات مناسب یک رستوران و کافی شاپ ها می تواند باعث جلب رضایت و حضور مشتریان در این فضاها شود، اما یکی دیگر از نکاتی که به جلب مشتریان بیشتر و رونق چنین کسب و کار هایی کمک می کند، طراحی مناسب فضای رستوران و کافی شاپ است. در طراحی رستوران و کافی شاپ باید به نکات ریز اما مهمی توجه کرد. اولین و مهمترین نکته در طراحی رستوران و کافی شاپ تعیین مخاطبان و بررسی سلیقه آنها در انتخاب فضای مطبوع است. در طراحی رستوران و کافی شاپ باید به این نکته دقت شود که غالب مشتریان رستوران و کافی شاپ کدام دسته از مردم با چه ویژگی های فرهنگی شخصیتی و طبقاتی هستند تا متناسب با روحیات علایق و سلایق آنها طراحی مناسب صورت پذیرد. همچنین نوع خدمات ارائه شده و منوی رستوران و کافی شاپ می تواند در طراحی چنین فضایی نقش کلیدی بازی کند.

با در نظر گرفتن مواردی چون موارد فوق و همچنین صدها نکته دیگر میتوان گفت که طراحی رستوران و کافی شاپ می تواند جزء سخت ترین و چالش برانگیزترین انواع طراحی های داخلی باشد و نیازمند تخصص بالا در زمینه طراحی و همچنین شناخته بازار هدف و مخاطبان چنین فضاهایی است.

بدین منظور شرکت رابین درکنار تیم متخصص و مجرب طراحی خود از مشاوره یک تیم تحقیق و توسعه با تخصص های مختلف از جمله روانشناسی و طراحان داخلی بهره می برد تا بتواند با توجه به نیاز مدیر رستوران بهترین و کاربردی ترین فضا را برای سرو یک غذای مطلوب و ایجاد لحظاتی شاد و بیاد ماندنی برای مشتریان یک رستوران و یا کافی شاپ فراهم آورد. تیم ما آماده ارائه انواع خدمات مشاوره ای در زمینه طراحی اجرا و پیاده سازی انواع کافی شاپها و رستوران های مدرن و سنتی است.
آرا کاربران: 0
بازدید: 652
رای: 0
آرا صاحب‌نظران: 0
بازدید: 1
رای: 0
نشانی: پاسداران، نگارستان پنجم، پلاک ۱۵
کد پستی: ۱۶۶۴۷۱۵۷۱۱
تلفن: ۳-۰۲۱۲۲۸۸۳۰۴۱
ایمیل: Sourenteam@gmail.com
شبکه‌های اجتماعی

Culture
ایران
پروانۀ بهره‌برداری ویژۀ هلدینگ سورن است. برخاسته از ( وی‌آی‌تی ۰.۹.۷ )
پارسی