Logo
Go Right
جست و جو
پروژه ها طراحی و نظارت ژئوتکنیک آزمایش جوش و بتن پیمانکاری
Go left
پیوستن
خانه . دکوراسیون داخلی . اتاق مدیریت
تعداد رای کافی برای امتیازبندی دریافت نشده
دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت
تازه‌ها
واپسین دگرگونی: آدینه، 17 امرداد، 1399
دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت
شرح و توضیحات

هرگاه درباره اتاق مدیریتی شرکت صحبت به میان می آید، به صورت ناخودآگاه در ذهن افراد یک میز بزرگ و صندلی های مدیریتی نقش می بندد اما آیا تنها وجود چنین المان هایی در یک فضا می تواند بیانگر هویت مدیریت آن شرکت باشد؟ آیا برای یک مدیر الزامی است است که به فضای اتاق مدیریتی خود اهمیت دهد یا خیر؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که طراحی اتاق مدیریت بسیار مهم است برای کسب و کارهایی که با دیگر شرکت ها در ارتباط هستند. در واقع افراد تیزبین می توانند نکات بسیار مهمی را از المان های موجود در اتاق یک مدیر دریابند؛ مواردی چون میزان اهمیت مدیر نسبت به مسائلی چون نظم ، سلسله مراتب اداری، جدیت در انجام پروژه و حتی میزان درآمدی شرکت. چرا که اگر شرکتی موفق باشد، در آمد خوبی دارد پس می تواند برای طراحی فضای خود هزینه کند و در نهایت موفقیت خود را در قالب طراحی فضا نیز نشان دهد!  

البته این نکته نیز حائز اهمیت است که اتاق مدیریت برای مدیری طراحی شده که بیشتر با کارمندان در ارتباط است و یا با افرادی که از خارج از شرکت برای جلسات حاضر می شوند چرا که هر یک از المان های موجود در اتاق یک مدیر می تواند بیانگر هویت و شخصیت او باشد. به عنوان مثال یک مدیر که با کارمندان ارتباط بیشتری دارد باید فضای اتاق خود را طوری طراحی کند که فاصله زیادی از کارمندان نداشته باشد و کارمندان با او احساس نزدیکی و صمیمیت بیشتری داشته باشند و یا یک مدیر که با افراد خارج از شرکت ارتباط دارد، باید المان های اتاق مدیریت خود را به نوعی طراحی کنند که حس جدیت در کار و اهمیت را منتقل نماید. در واقع می توان گفت که طراحی داخلی، علمی است که علاوه بر کاربری و زیبایی می تواند احساسات را منتقل کند. دوست دارید کدام بخش از هویت تان در فضا به نمایش گذاشته شود؟ طراحی داخلی می تواند زبان گفتگوی شما باشد، بی آنکه لب به سخن بگشایید.

پس طراحی اتاق مدیریت می تواند بسیار مرتبط با روح فضای مدیریتی باشد و در نتیجه با توجه به ابعاد شرکت، نوع شرکت (دولتی یا خصوصی)، وظایف مدیریت این طراحی باید متفاوت باشد.

 

تیم جوان و متخصص رابین در کنار تجربه بالای مدیران آماده ارائه خدمات مشاوره ای، طراحی، اجرا و پیاده سازی اتاق مدیریت با بهره گیری از دانش طراحی و روانشناسی فضاست. ما زبان دوم شما خواهیم بود. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

آرا کاربران: 0
بازدید: 623
رای: 0
آرا صاحب‌نظران: 0
بازدید: 0
رای: 0
نشانی: پاسداران، نگارستان پنجم، پلاک ۱۵
کد پستی: ۱۶۶۴۷۱۵۷۱۱
تلفن: ۳-۰۲۱۲۲۸۸۳۰۴۱
ایمیل: Sourenteam@gmail.com
شبکه‌های اجتماعی

Culture
ایران
پروانۀ بهره‌برداری ویژۀ هلدینگ سورن است. برخاسته از ( وی‌آی‌تی ۰.۹.۷ )
پارسی