Logo
Go Right
جست و جو
پروژه ها طراحی و نظارت ژئوتکنیک آزمایش جوش و بتن پیمانکاری
Go left
پیوستن
خانه . دکوراسیون داخلی . اتاق کنفرانس
تعداد رای کافی برای امتیازبندی دریافت نشده
دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس
تازه‌ها
واپسین دگرگونی: آدینه، 17 امرداد، 1399
دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس
شرح و توضیحات

می توان گفت که اتاق کنفرانس یک شرکت مهم ترین بخش یک شرکت است. چرا که جلسات مهم کاری در این فضا برگزار می شود و در واقع معرف هویت و برند شرکت به دیگران است. یک اتاق کنفرانس شکیل و با تجهیزات مناسب می تواند در جلسات نقش مهمی را ایفا کند و تاثیر زیادی در نتیجه داشته باشد. چرا که تاثیرگذاری چند سویه خواهد شد:

شما و رزومه کاری تان در کنار فضای طراحی شده 


شاید از نظر بسیاری طراحی اتاقی مثل اتاق کنفرانس کار ساده ای باشد، اما طراحی اتاق کنفرانس جنبه های مهمی دارد که تیم طراحی داخلی سورن برای شما خواهد گفت: 


همخوانی اتاق کنفرانس با ساختار کلی شرکت
طراحی فضای اتاق کنفرانس باید با ساختار کلی شرکت همخوانی داشته باشد مثلا اگر طراحی کلی شرکت به شکل کلاسیک انجام شده است، طراحی یک اتاق کنفرانس مدرن شاید جذابیتی برای شرکای تجاری نداشته باشد. در واقع چنین تغییری بدون پشتوانه طراحی محکم بیانگر نوعی ناهمخوانی در روح و اهداف شرکت است.
از نکات دیگری که باید در هنگام طراحی یک اتاق کنفرانس در نظر گرفت، استفاده از نور، رنگ و المانهای مناسب است به گونه ای که این عناصر بتوانند در هنگان برگزاری جلسه، تمام توجه افراد را به سمت موضوع جلسه بکشانند.

توجه به این نکات در کنار استفاده از تجربیات طراحان رابین، می تواند یک قدم شرکت شما را به سمت موفقیت نزدیک تر کند.

شرکت معماری و معماری داخلی رابین، که از زیرمجموعه های هلدینگ سورن است؛ این شرکت با بهره گیری از تیم جوان و متخصص در زمینه طراحی، اجرا و تجهیز اتاق های کنفرانس آماده ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی آن برای شرکت هاست. تجربه متخصصین مجرب این شرکت در کنار دانش تیم جوان و پر انگیزه ما می‌تواند نتیجه ایده آل شما را برای طراحی و اجرای یک فضای حرفه‌ای و متناسب با نیاز شرکت به ارمغان آورد. 

آرا کاربران: 0
بازدید: 776
رای: 0
آرا صاحب‌نظران: 0
بازدید: 0
رای: 0
نشانی: پاسداران، نگارستان پنجم، پلاک ۱۵
کد پستی: ۱۶۶۴۷۱۵۷۱۱
تلفن: ۳-۰۲۱۲۲۸۸۳۰۴۱
ایمیل: Sourenteam@gmail.com
شبکه‌های اجتماعی

Culture
ایران
پروانۀ بهره‌برداری ویژۀ هلدینگ سورن است. برخاسته از ( وی‌آی‌تی ۰.۹.۷ )
پارسی