Logo
Go Right
جست و جو
پروژه ها طراحی و نظارت ژئوتکنیک آزمایش جوش و بتن پیمانکاری
Go left
پیوستن
خانه . پیمانکاری
تعداد رای کافی برای امتیازبندی دریافت نشده
پیمانکاری
تازه‌ها
واپسین دگرگونی: آدینه، 17 امرداد، 1399
پیمانکاری
شرح و توضیحات

یکی از رایج ترین مشکلات  مالکان که قصد ساخت دارند، انتخاب تیم پیمانکاری مناسب است. تیمی مطمئن که بتواند تمام نیازهای ساخت و اجرا را برآورده نماید و همچنین بتواند با استفاده از بهترین متریال با در نظر گرفتن بودجه کارفرما در کمترین زمان پروژه را به اتمام برساند. برای انتخاب تیم پیمانکاری مناسب باید به نکات زیر توجه نمایید:

 

  • تیمی را انتخاب کنید که تمامی تخصص های مورد نیاز از صفر تا صد پروژه را داشته باشد تا در هنگام اجرای پروژه به مشکل نیروی متخصص بر نخورید.
  • تیم پیمانکاری باید باتجربه باشد تا بتواند موارد مختلف را پیش از اجرای پروژه پیش‌بینی کند. از جمله هزینه تقریبی اجرای پروژه موانع و مشکلات نیازمندی های پروژه و…
  • تیم پیمانکاری باید تجربه انجام مراحل قانونی اجرای پروژه را داشته باشد تا در هنگام اجرای پروژه با موانع قانونی و همچنین جریمه های سنگین روبرو نگردید. این تیم باید توانایی دریافت انواع مجوزها و پروانه های لازم را در تمامی مراحل پروژه داشته باشد؛ چرا که مهندسان ناظر نظارت دقیقی بر مراحل دریافت انواع مجوزها دارند و در صورت عدم تطابق فعالیت ساختمانی با مجوز های ارائه شده ممکن است مانع از ادامه انجام پروژه شما گردند
  • پیش از بستن قرارداد با پیمانکار حتماً از پروژه های قبلی بازدید نمایید و در صورت امکان از پیمانکار تقاضا نمایید تا شما را با مالکان پروژه های قبلی ارتباط دهد تا از نظر آنها را در مورد روند فعالیت تیم پیمانکاری مطلع شوید.
  • حتماً پیش از بستن قرارداد با یک مشاور حقوقی مشورت نمایید و منافع خود و پیمانکار را در پروژه به صورت واضح مشخص نمایید تا در آینده دچار مشکل نگردید.
  • پیش از بستن قرارداد حتما از تیم پیمانکاری جزئیات هزینه ها را مطالبه نمایید و با مشاوره گرفتن از افراد متخصص در زمینه نوع کیفیت و قیمت متریال و خدمات اطلاعات کافی کسب نمایید.

 

تیم پیمانکاری سورن آماده ارائه انواع خدمات مشاوره ای و اجرایی در زمینه ساخت پروژه های ساختمانی در ابعاد مختلف می باشد

آرا کاربران: 0
بازدید: 387
رای: 0
آرا صاحب‌نظران: 0
بازدید: 0
رای: 0
نشانی: پاسداران، نگارستان پنجم، پلاک ۱۵
کد پستی: ۱۶۶۴۷۱۵۷۱۱
تلفن: ۳-۰۲۱۲۲۸۸۳۰۴۱
ایمیل: Sourenteam@gmail.com
شبکه‌های اجتماعی

Culture
ایران
پروانۀ بهره‌برداری ویژۀ هلدینگ سورن است. برخاسته از ( وی‌آی‌تی ۰.۹.۷ )
پارسی