Logo
Go Right
جست و جو
پروژه ها طراحی و نظارت ژئوتکنیک آزمایش جوش و بتن پیمانکاری
Go left
پیوستن
خانه . دکوراسیون داخلی . فضای اداری
تعداد رای کافی برای امتیازبندی دریافت نشده
دکوراسیون داخلی فضای اداری
تازه‌ها
واپسین دگرگونی: آدینه، 17 امرداد، 1399
دکوراسیون داخلی فضای اداری
شرح و توضیحات

وقتی از فضای اداری صحبت می کنیم در ذهن بسیاری از افراد، فضاهای خشکی چون ادارات دولتی، شهرداری ها و… تصویر می شود. بعضی دیگر به شرکتهای مانند گوگل فکر می کنند. اما برای شرکت شما کدام یک مناسب تر است؟

فضایی جدی و یا فضایی سرشار از حس آرامش برای کارمندان؟

یکی از دغدغه‌های مهم مدیران شرکت ها ایجاد فضای اداری مناسب برای کارمندان و مراجعین است. اما اینکه یک فضای اداری به چه مولفه هایی نیاز دارد میتواند حلقه گمشده رضایتمندی کارمندان، مراجعین و مدیران باشد. چرا که کارمندان زمان بسیار زیادی را در محل کار خود سپری می کند و اگر احساس راحتی و لذت از فضای خود نداشته باشند قطعاً بازدهی آنها کاهش خواهد یافت و در نتیجه شرکت فضای مناسب را از دست خواهد داد. اهمیت طراحی فضای اداری برای مراجعین نیز کمتر از کارمندان نیست چرا که فضای اداری یک شرکت بیانگر هویت و شخصیت آن شرکت است و می تواند به مراجع حس امنیت و جدیت را منتقل نماید. باید طراحی فضا به گونه‌ای باشد که متناسب با روحیات شرکت و همچنین مراجعین باشد.

امروزه علم طراحی فضا تنها به بررسی المان هایی چون نور و رنگ فضا نمی پردازد و رابطه بسیار نزدیکی با علم جامعه شناسی و روانشناسی محیطی دارد. برای طراحی فضا باید پارامترهای مختلف سنجیده شود و با توجه به هدف گذاری اصلی شرکت فضای مناسب طراحی و اجرا گردد.

همان طور که اشاره شد یک فضای اداری می تواند محیطی بسیار خشک و خسته کننده یا یک محیط با جذابیت‌های بصری و آرامش بخش برای کارمندان و مراجعین باشد. تصمیم با شماست که با انتخاب فضای مناسب اداری خود رضایتمندی بیشتر را برای کارمندان و مراجعین به ارمغان آورید یا خیر...

تیم جوان و متخصص رابین با بهره‌گیری از به روزترین روش های طراحی و کمک تیم تحقیق و توسعه و مشاوران مجرب در زمینه روانشناسی، جامعه شناسی و… آماده ارائه انواع خدمات مشاوره، طراحی، اجرا و پیاده سازی فضای اداری است.

آرا کاربران: 0
بازدید: 430
رای: 0
آرا صاحب‌نظران: 0
بازدید: 0
رای: 0
نشانی: پاسداران، نگارستان پنجم، پلاک ۱۵
کد پستی: ۱۶۶۴۷۱۵۷۱۱
تلفن: ۳-۰۲۱۲۲۸۸۳۰۴۱
ایمیل: Sourenteam@gmail.com
شبکه‌های اجتماعی

Culture
ایران
پروانۀ بهره‌برداری ویژۀ هلدینگ سورن است. برخاسته از ( وی‌آی‌تی ۰.۹.۷ )
پارسی